BTCBAM’da 2. Round Alımlar Başladı

BTCBAM’ın önde gelen kripto para borsalarından Probit’te 9.Mart.2021’de yapılan 1. Round alımlara 1,95 USDT’den işlem gören BTCBAM’a gelen yoğun gelen talepler herkesi memnun ederken 16.03.2021 itibari ile BTCBAM 2. Round alımları da başladı. İşte detaylar;

BTCBAM – Probit 2. Round alış fiyatı 2,20 USDT olarak belirlendi. Probit borsasında BTCBAM IEO katılan yatırımcılar alımların PROB, USDT, BTC, ETH ve XRP olarak yapabilirler. Ayrıca, alım miktarlarına göre ek bonuslar bulunmaktadır. Sadece Probit’in kendi coini olan PROB’da alt limit olmadan ne kadar BTCBAM alırsanız %10 ilave bonus olmaktadır. Diğer alım yöntemlerinde (BTC, USDT, ETH, XRP) ise %5 bonus ile yatırım yapma fırsatına sahip olabilirsiniz.

BTCBAM Nedir?

BTCBAM Türkiye’nin ilk ve tek özgün blok zincirine (blockchain) sahip olan kripto parasıdır. Ayrıca; 800 milyon Euro ayni sermayeli Kosova merkezli Spektral Investment Bank ile güçlerini birleştirerek dünyada bir yatırım bankası garantörlüğüne sahip ilk coin olmayı başarmıştır. Türkiye’den daha çok Avrupa ve Asya pazarında bir güç olarak büyümekte olan BTCBAM, Bitturex ve CoinsBit’ten sonra Asya kıtasının en büyük borsalarından birisi olan Probit Global borsasında listelenme anlaşmasına vardı. Asya pazarının büyük ilgisi BTCBAM coininin bir kez daha devlerden biri olduğunu ispat etti.

BTCBAM bilgi alınabilecek kaynak ve resmi hesapları;

https://www.facebook.com/BtcbamGlobal

https://www.linkedin.com/company/btcbam/mycompany/?viewAsMember=true

https://instagram.com/btcbam?igshid=ltwik08yewoi

https://twitter.com/BtcbamG

https://in.finance.yahoo.com/news/spektral-investment-bank-acquisite-shares-080958499.html

https://hackinglife.mitpress.mit.edu/pub/btcbam-spektral-dynamic-collateralization/draft?access=7spywjue

Probit Borsası Nedir, Nasıl Üye Olunur?

Probit borsası, Kore merkezli başta Uzakdoğu olmak üzere Asya, Avustralya, Orta Amerika ve Güney Amerika’da güçlü bir borsadır. Probit borsası, dünya genelinde otoriter kabul edilen borsalardan bir tanesidir. Kripto para borsasına doğrudan etki etmektedir. Bu sebeple burada işlem gören coinler belli bir aşamayı geçmiş ve güvenilir kabul edilmektedir.

Nasıl üye olunur konusunda sorun yaşamayacağınız bir borsadır. Çünkü, Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Siz www.probit.com/tr-tr adresine girdiğinizde karşınıza Borsaya Git ve Kaydol seçenekleri gelmektedir. Kaydol seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza gelen e-mail, şifre ve varsa referans kodunuzu girip Kayıt Ol butonuna basınız. Karşınıza robot olup olmadığınızı kontrol eden bir kutu gelecek. Robot değilim dedikten sonra sizden e-mail doğrulama istenecektir. E-mail adresinize gelen onay mailini aktif etmek için 10dk süreniz bulunmaktadır. 10 dk içinde mailinizi onay linki tıkladığınızda karşınıza üye olduğunuz mail adresi ve üye olduğunuz şifre istenecek. Bunları doldurduktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz. 2FA ile ilgili bir kutucuk gelecek burası sizin opsiyonel bir alandır. Zorunlu değildir.

Hem Türkçe olması hem de az detay istemesi sebebi ile Probit kullanıcı dostu, hızlı bir borsadır.

BTCBAM IEO’sun katılmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz :

https://www.probit.com/tr-tr/ieo/btcbam-round1/1

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail