KOBİ’lere 2. Bono Fırsatı….
AktifBank’ın küçük yatırımcılar için çıkarmış olduğu N Kolay Bono tekrar halka arza hazırlanıyor…

 

Aktif Bank tarafından piyasaya çıkarılan toplam 300 milyon TL’lik yeni N Kolay Bono yüzde 14,5 faiz ile satışa sunuldu. 200 TL’den 500 bin TL’ye kadar olan birikimlerini değerlendirmek isteyen herkesin alabileceği N Kolay Bono’nun taşıdığı stopaj avantajı ile aynı kazancı sağlayacak mevduat faiz oranı yüzde 15,35’ler seviyesine geliyor.
Küçük yatırımcılar için faiz kaybı, vade sorunu olmadan istedikleri zaman bozdurabilecekleri yatırım aracı N Kolay Bono küçük yatırımcının nakit dengesini bozmadan yatırım yapabilmelerini sağlıyor.

 

Minimum 200TL maksimum 500 bin TL arası yatırım yapabilecek olan küçük yatırımcıların yatırımlarını değerlendirmek için N Kolay Bono’nun 2.etap halka arzı 18.07.2017 tarihinde gerçekleşecek. 

N Kolay Bono’yu alanlar, vadesini beklemeden dilediği zaman faiz kaybetmeden bonoyu satabilecek. N Kolay Bono alanlar havale, EFT, hesap işletim ücreti gibi sürpriz masraflarla da uğraşmayacak.
KOBİ’lere Piyango…

 

Aktif Bank Genel Müdürü Dr. Serdar Sümer, “2017 başında piyasalara ilk kez şubeye gitmeden, yüzde 100 dijital bir ortamda alabileceği, yüksek kazanç sağlayan, her gelir grubunda yatırımcının birikimlerini değerlendirebileceği bir yatırım ürünü olan N Kolay Bono’yu piyasaya sunduklarını belirterek, “Gelen talep  hem küçük hem de büyük yatırımcılar için N Kolay Bono’nun doğru bir yatırım aracı olduğunu gösteriyor. İkinci arzda ise özellikle KOBİ’lere ulaşmak istiyoruz.

Ticari kart, pos, işletme kredisi , kredili destek hesabı gibi KOBİ’lerin kredi ve günlük bankacılık ihtiyaçlarına yönelik tüm bankaların çeşitli hizmet ve ürünleri mevcut. Oldukça rekabetçi bir alan, fakat hiçbir kurum KOBİ’lerin mal ve hizmet satışından elde ettikleri cironun fazlasının değerlendirilmesi tarafında bir hizmet sunmuyor.

İlk defa Kobi’lere yönelik birikim ve yatırım fırsatını yine Aktif Bank olarak biz piyasaya sunuyoruz. N Kolay Bono özellikle birikimlerini bir aydan kısa süre elinde tutabilen KOBİ’ler için çok büyük bir yatırım fırsatı olacak. KOBİ’ler ödemeleri nedeniyle birikimlerini faiz kaybı yaşamamak için vadesiz mevduatta tutmak zorunda kalıyor.
Ancak N Kolay  Bono ile hem birikimlerine faiz işleyecek hem de istedikleri an hiçbir kayıp yaşamadan bonolarını satabilecekler. KOBİ’ler nakit döngülerine göre diledikleri zaman bu tutarlarda nakit fazlalarını yatırabilecek, diledikleri zaman diledikleri kadar kısmını bozup ticari ya da nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler” dedi.
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail