Akbank Konut Kredisinde Faizleri İndirdiAkbank T.A.Ş23.07.2019’dan itibaren geçerli olmak üzere 5 – 10 yıl vadeli konut kredisi faiz oranlarında düşüş yönünde değişlik yaptı.

 

Akbank T.A.Ş’den yapılan açıklamada, bugün (23.07.2019) itibaren geçerli olmak üzere konut kredisi faizlerini % 1,49 ‘a indirdiğini duyurdu. 5 yıldan 10 yıla kadar geçerli olan vadelerde % 1,49 oranındaki faiz oranından müşterilerin taleplerine göre ödeme seçenekleri sunmaya başlandı.
Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz, müşterilerin tüm finansal ihtiyaçlarını en iyi koşullarda karşılamayı temel ilke olarak benimsediklerini belirtti.
 

“BU ADIMI ATMAKTAN GURUR DUYUYORUZ”

Müşterilere hayallerindeki eve kira öder gibi, kredi taksiti ödeyerek sahip olmaları için yeni bir imkan sunduklarını aktaran Oğuz, şunları kaydetti:

“Bugünden itibaren 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredisi faiz oranımızı yüzde 1,49’a çektik. Ekonominin yükseliş dönemlerinin önemli bir belirleyicisi olan konut kredilerinde öncü olacağına inandığımız bu adımı atmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmaya devam edeceğiz.”

HP Notebook Servisi, HP Notebook Tamiri, HP ekran değişimi, HP batarya değişimi www.bilgisayararizasi.com

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail