Orta Vadede Kazandırması Muhtemel 10 Hisse
PiyasaYorumu.Com olarak sizler için ödenmiş sermaye, piyasa değeri, defter oranları vb temel muhasebe verilerine göre yaptığımız araştırmada Orta Vadede kazandırması en muhtemel 10 hisseyi incelemeniz için özetledik.
  1. GSDHO
  2. ITTFH
  3. TEK-TU
  4. HLGYO
  5. OZKGY
  6. ADNAC
  7. ADESE
  8. KLGYO
  9. TRGYO
  10. YGYO

 

Hafta sonu çıkan 5 Türk bankasına ceza söylentileri eğer gerçekleşmez ve bankacılık sektörünü etkileyecek bir durum olmazsa YKBNK ve SKBNK de orta vadede kazandırması yüksek olası kağıtlar arasından. Sizler için hisselerin tek tek incelemesini de yayınlayacağız.

 

 

 

 

 

 

Not: Piyasayorumu.com’da yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgiler, güvenilir olduğuna inanılan halka açık kaynaklardan elde edilmiş olup bu kaynaklardaki bilgilerin hata ve eksikliğinden ve ticari amaçlı işlemlerde kullanılmasından doğabilecek zararlardan www.piyasayorumu.com ve yöneticileri hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Burada yer alan görüş ve düşüncelerin www.piyasayorumu.com ve yönetimi için hiçbir bağlayıcılığı yoktur.
Piyasayorumu.com verilerin sekansı, doğruluğu ve tamliği konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıkar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerden oluşan herhangi bir zarardan piyasayorumu.com sorumlu degildir. BİST, verinin sekansı, doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklar, verinin ulaşmaması, gecikmesi, eksik ulaşması, yanlış olması, veri yayın sistemindeki performansın düşmesi veya kesintili olması gibi hallerde Alıcı, Alt Alıcı ve/veya kullanıcılarda oluşabilecek herhangi bir zarardan BİST sorumlu değildir.
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail