Galatasaray Taraftarı KARABORSA’ya Karşı Bugün Sosyal Medya Eyleminde!

SevdamizGalatasaray.com da yayınlanan habere göre dünyanın en etkin taraftar grubuna sahip olan Galatasaray’ın taraftarları sosyal medya uygulaması olan Twitter üzerinde TAG çalışması yaparak Karaborsa Biletleri protesto edecekler işte haberin tamamı;

 

Sevgili Galatasaray Sevdalısı Renkdaşlarımız;

Bildiğiniz üzere yıllardır süre gelen kurtulamadığımız bir karaborsa bela düzeni var. Galatasaray Kulübü buna karşı bir çok çareler arayıp adımlar atmasına rağmen kendisine sözde Galatasaray taraftarı diyen bu karaktersiz, aşağılık kişiler ve bunların düzenine karşılık 17.09.2018 (Bugün) akşam saat 21:00’da Twitter sosyal medya hesaplarımında #TAG çalışması yapılacaktır.

Bu sözde düzende misalen 100 TL olan bir bilet 250 – 300 TL satılmakta ve birçok gerçek Galatasaray taraftarı ya fiyatı ödeyip ya da maça giremeyip mağdur olmaktadır. Bu mağduriyete karşı artık el ele vererek sesimizi yükseltiyor ve bu Rezil Düzene DUR diyoruz! Eğer sende bu karaborsa düzenine karşı isen sende stadın her maç dopdolu görmek istiyorsan, yensen de yenilsen de Aslolan GALATASARAY’dır diyorsan seni de bekliyoruz.

Tarih: 17.09.2018 – Bugün

Mecra : Twitter 

Saat : 21:00 

Bizi 1 Kişi Eksik Bırakma Sen de Gel….

http://www.sevdamizgalatasaray.com/galatasaray-taraftari-karaborsaya-karsi/
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail