Türkiye’nin Yeni Girişimcilik Kulübü PARDUS CORP Yarın İlk Toplu Etkinliğini Yapıyor.

Girişimciler ile yerli melek yatırımcıları bir araya getirmeyi amaçlayan Pardus Corp üyeleri ile hem tanışmaya hem de amaçları, hedefleri ve bugüne kadar yapılanları – gelinen aşamaları anlatmak için etkinlikte bir araya geliyor.

Bu etkinlikte sadece üyeleri değil üye olmak isteyen, fikri olan, projesi olan herkesi bir araya getirmeyi amaçladıklarını belirten Kaan Karakaş bundan sonra artık Türkiye ölen fikirler ile değil hayata geçen ulusal ve uluslararasında adı duyulan, konuşulan projeler ile anılması için tüm grubun elinden geldiğini söyledi.

Yarın saat 19:00’da İstanbul Şişli’de bulunan Koç Üniversitesi Kuluçka Merkezinde (KWORKS) yapılacak etkinliğin yeni bir hareket, girişimlere ve girişimcilere farklı bir yaklaşım getirileceğine inanılıyor. Birçok firma ve melek yatırımcı tarafından takip edilen bu yeni girişim grubunun ilerleyen günlerde neler yapacağı merakla bekleniyor.

Fikrinizi hayata geçirmek için neye ihtiyacınız varsa biz oradayız  sloganı ile yola çıkan bu yeni hareketin öncüleri ve kurucularına yarın KWORKS’de veya www.parduscorp.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail