Günlerdir krize varan TFF ile beINSPORTS arasındaki yayın sorunu mutlu sona bağlandı. TFF ile beINSPORTS toplam 410 milyon USD’ye anlaştı. USDTRY kuru ise maksimum 5,80 olarak belirlendi.

 

Kulüpler Birliği Vakfı ile beINSPORTS yöneticileri defalarca toplantı yapmışlar ama bir türlü sonuca varamamışlardı. Bugün ise Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir başkanlığında toplanan yönetim kurulu ile yayıncı kuruluş beINSPORTS yöneticileri arasında yapılan toplantının sonucunda ortak mutabakata varıldı. Bu anlaşma sonucunda beINSPORTS yöneticileri 3 yıl daha Süper Toto Süper Lig’in yayınlamaya devam kararı aldı.

Okuyabileceğiniz Benzer Yazılar

9 hisse MSCI Endeksi’ne dahil edildi

MSCI Small Caps Türkiye Endeksi’ne 9 hisse eklendi, 3 hisse Endeks dışında…

Türkiye’de 10 yılda 25 havzadan 20’sinde su varlığı azalırken 5’inde arttı

Türkiye’de son 10 yılda küresel ısınma, iklim değişikliği ve yağış rejimlerindeki farklılıklar başta olmak üzere çeşitli nedenlerle 25 havzadan 20’sinde su varlığı azalırken 5’inde artış gerçekleşti.

Elektrikli araçlar için Şarj Hizmeti Yönetmeliğinde değişiklik

Elektrikli araç kullanıcılarına yönelik şarj ağı işletmecilerinin ağlarına yeni bir istasyon eklemek istemesi halinde gereken iş yeri açma ve çalışma ruhsatının, en geç 31 Temmuz 2023 tarihine kadar EPDK’ye sunulması gerekecek.

Brent petrolün varil fiyatı 94,97 dolar

Brent petrolün varili uluslararası piyasalarda 94,97 dolardan işlem görüyor.