KRDMD TEKNİK ANALİZ

 

 

Fiyat ve 5 Günlük Hareketli Ortalama

En son 1 gün önce kısa vadeli hareketli ortalamasını aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi. Fiyat, 5 günlük hareketli ortalamanın altında seyrettiği için satış pozisyonunu koruyor.

5 ve 20 Gün Hareketli Ortalama

En son 2 gündür 5 günlük hareketli ortalama, 20 günlük hareketli ortalamasına doğru düşerek güç kaybediyor. 5 günlük hareketli ortalama, 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alım pozisyonunu koruyor.

20 ve 50 Gün Hareketli Ortalama

En son 19 gün önce 20 günlük hareketli ortalama, 50 günlük hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi. 20 günlük hareketli ortalama, 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alım pozisyonunu koruyor.

Commodity Channel Index (CCI)

Momentum

Momentum, aşırı alım ya da satım bölgesinde değil. En son 2 gün önce aşırı alım bölgesinden çıkarak olası bir sat sinyali verdi.

Relative Strength Index (RSI)

RSI, aşırı alım ya da satım bölgesinde değil. En son 51 gün önce 70 seviyesini aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi.

MACD

MACD, hareketli ortalamasının üzerinde olması sebebiyle alış pozisyonunu koruyor. En son 3 gündür güç kaybediyor.

Stochastics

Stokastik, aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. Hareketli ortalamasını aşağı yönde kesmiş olması, çok kesin olmasa da, kısa vadeli bir düşüş olasılığına işaret ediyor olabilir.
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail