TUPRS Hisse Analizi – 06/09/2018

Fiyat ve 5 Günlük Hareketli Ortalama

En son 2 gün önce kısa vadeli hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi. Fiyat, 5 günlük hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alışpozisyonunu koruyor.

5 ve 20 Gün Hareketli Ortalama

En son 15 gün önce 5 günlük hareketli ortalama, 20 günlük hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alımsinyali verdi. 5 günlük hareketli ortalama, 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alım pozisyonunu koruyor.

20 ve 50 Gün Hareketli Ortalama

En son 14 gün önce 20 günlük hareketli ortalama, 50 günlük hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alımsinyali verdi. 20 günlük hareketli ortalama, 50 günlük hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alımpozisyonunu koruyor.

Commodity Channel Index (CCI)

Momentum

Momentum, aşırı alım ya da satım bölgesinde değil. En son 2 gün önce aşırı alım bölgesinden çıkarak olası bir satsinyali verdi.

Relative Strength Index (RSI)

RSI, aşırı alım ya da satım bölgesinde değil. En son 12 gün önce 70 seviyesini aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi.

MACD

MACD, hareketli ortalamasının üzerinde olması sebebiyle alış pozisyonunu koruyor. En son 15 gün önce hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi.

Stochastics

Stokastik, aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. Stokastik, 20 seviyesini yukarı yönde keserek olası bir alımsinyali verdi.
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail