KRDMD Hisse Analizi – 06/09/2018

Yılbaşından itibaren, hissenin kodunda değişikliğe gidilecek

Fiyat ve 5 Günlük Hareketli Ortalama

En son 7 gün önce kısa vadeli hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi. Fiyat, 5 günlük hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alışpozisyonunu koruyor.

5 ve 20 Gün Hareketli Ortalama

En son 3 gün önce 5 günlük hareketli ortalama, 20 günlük hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alımsinyali verdi. 5 günlük hareketli ortalama, 20 günlük hareketli ortalamanın üzerinde seyrettiği için alım pozisyonunu koruyor.

20 ve 50 Gün Hareketli Ortalama

Son 2 gündür 20 günlük hareketli ortalama, 50 günlük hareketli ortalamasına doğru yükselerek güç kazanıyor. 20 günlük hareketli ortalama, 50 günlük hareketli ortalamanın altında seyrettiği için satış pozisyonunu koruyor.

Commodity Channel Index (CCI)

Momentum

Momentum, aşırı alım ya da satım bölgesinde değil. En son 2 gün önce aşırı satım bölgesinden çıkarak olası bir alımsinyali verdi.

Relative Strength Index (RSI)

RSI, aşırı alım ya da satım bölgesinde değil. En son 74 gün önce 70 seviyesini aşağı yönde keserek olası bir sat sinyali verdi.

MACD

MACD, hareketli ortalamasının üzerinde olması sebebiyle alış pozisyonunu koruyor. En son 4 gün önce hareketli ortalamasını yukarı yönde keserek olası bir alım sinyali verdi.

Stochastics

Stokastik, aşırı alım ya da satım bölgelesinde değil. Hareketli ortalamasını aşağı yönde kesmiş olması, çok kesin olmasa da, kısa vadeli bir düşüş olasılığına işaret ediyor olabilir.
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail